Informace o projektu
Makramya Resort

Hurghada


 
 
Projekty vyhledávání

Lokalita 

 
Nemovitosti vyhledávání

Lokalita:
 
Cena:
 
Hledat:
 
Měna: 
 
Počet místností 
 

 
 

La Makramya Resort – Hurghada – pěší zóna


Rezidenční komplex "La Makramya" se nachází v oblasti El Kawser Hurghada, v blízkosti hotelu Sindbad Aqua Park, Marlin In a Esplanade Mall na promenádě, která poskytuje mnoho mezinárodních restaurací, barů, obchodů a noční život......

Komplex je  umístěn v jednom z nejprestižnějších míst v Hurghadě, nejpopulárnější rezidenční lokalitě, bude dokončen ve vysokém standartu, má nejlepší předpoklady sloužit k rekreačním účelům nebo jako bydliště.

Resort je postaven na pozemku 4.500m2, zastavěná plocha je 1.400m2. Většina bytů má výhled na bazén a zahradu.

Resort je vzdálen 5min jízdy od letiště a centra Hurghady Sakkala, 5 min chůze od moře a populárních veřejných pláží Oldvic a Dream beach.

Vybavenost:
Budova tvoří uzavřený komplex, centrální TV satelit, Wi-Fi, zahrada s bazénem, sekurity, managment resortu pro servis, údržbu a pronájem bytů. V resortu je velký bazén se sekcí pro děti, zahrada, hřiště, ostraha 24h, zahrada s bazénem, sekurity, managment budovy.


Apartmány budou předány s dokončeným interiérem – dokončeno super lux! – obklady a dlažba, sanita v kuchyni a koupelně, plastová okna, dřevěné dveře, elektroinstalace, předinstalace na klimatizaci, zásuvka na telefon.

Projekt se skládá ze 2 bloků – A, B. V přízemí se nachází 24 bytových jednotek různých typů a velikostí - studia, apartmány s 1 a 2 ložnicemi, apartmány v přízemí maji terasu. V typickém podlaží se nachází 28 bytových jednotek různých typů a velikostí, převážně studia hotelového typu, apartmány s 1 a 2 ložnicemi.

K prodeji:

Studio – 47m2 – výhled do zahrady, 4.patro, balkon – 18.000$
Studio – 47m2 - výhled na hotel Sindbad, 4.patro, balkon – 20.000$
Studio – 47m2 - výhled na bazén, 3.patro, balkon – 20.000$

Apartmán s 1 ložnicí – 57m2 – výhled na moře, 4.patro, balkon – 35.000$

Apatmán se 2 ložnicemi – 100m2 – výhled na moře, 4.patro – 38.500$  


Majitelé bytových jednotek mají možnost využívat pláž hotelu Mashrabyia se slevou 50%.

Platební plán:
50% se smlouvou, 50% po dokončení interiéru ( za 1 měsíc )

Poplatky za servis: studio - 5.000 LE/rok, apartmán s 1 ložnicí – 6.500 LE/rok, apartmán se 2 ložnicemi – 8.500 LE/rok ( údržba budoby, zahrady, bazénu, osvětlení veřejných prostor, úklid veřejných prostor, odvoz odpadků, ostraha 24/7 ) 
© 2010 - 2011 www.reality-egypt.cz . All rights reserved
www.reality-egypt.cz is designed and structured by Google compu solutions.