Informace o projektu
Samra Bay Resort

Hurghada


 
 
Projekty vyhledávání

Lokalita 

 
Nemovitosti vyhledávání

Lokalita:
 
Cena:
 
Hledat:
 
Měna: 
 
Počet místností 
 

 
 

SAMRA BAY Marina & SPA Resort – Hurghada - Intercontinental

Luxusní projekt Samra Bay je nyní budován v Hurghadě. Nachází se přímo na známé promenádě s mnoha kavárnami, kluby a nákupními centry, v blízkosti hotelu Grand Plaza. Samra Bay bude postaven na pozemku 120.000m2, přímo u moře s vlastní pláží, lokalita s unikátními přírodními lagunami, různé služby, včetně Spa & Beauty, sport & fitness kluby, zábavní centra, fascinujících plážových bungalovů. Uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů.

Všeobecné informace
Poloha: lokalita Intercontinental, sousedí s hotelem Grand Plaza, přímo u moře.
Typy bytových jednotek: apartmány & studia.

Služby resortu: soukromá pláž, marina, Spa & Beauty centr, sport & fitness kluby, potápění, vodní sporty, zábavní centra, bary a restaurace, plážové bungalovy, dětský koutek, BBQ, bazény, nákupní zóna, zdravotní péče, 24 / 7 ochrana.

Projekt Sabra Bay se skládá z 5*hotelu, bloků Abrim Residence a Malaki Club & Malaki Residence.

Abrim Residence
První fáze projektu Samra Bay je Abrim Residence, 60 bytových jednotek - luxusní studia, apartmány s 1 nebo 2 ložnicemi, pokojová služba, praní prádla, připojení k internetu v každé jednotce, TV se satelitním příjmem a domácí telefon. Většina apartmánů bude mít přímý výhledem na moře, zahrady a bazény. Studia a apartmány jsou vybaveny klimatizací. 
Všechny byty v Abrim Residence jsou zcela v osobním vlastnictví (určeno pro rezidenty, ne jako investice). Bytové jednotky: studia, apartmány s 1 ložnicí a apartmány se 2 ložnicemi.


Malaki Club & Malaki Residence

Druhá fáze Samra Bay projektu je Malaki Club & Malaki Residence.

Malaki Club je koncipován jako apartmánový hotel, nabízí 164 bytových jednotek - studia a apartmány s 1 ložnicí, zcela vybaveno.
Developer nabízí kupujícím podepsat nájemní smlouvu na 8let s pronájmem, návratnost od 6% ročně, navíc, tento návrh je potvrzen bankovní zárukou pro první 2 roky nájemní smlouvy. V případě takové dohody osobní využití je povoleno po dobu 3 týdnů za rok. Bytové jednotky - studia a apartmány s 1 ložnicí.

Malaki Residence  se nachází uprostřed hlavní budovy, celkem 45 bytových jednotek. Apartmány mají výhled na moře a promenádu. Všechny byty v Malaki Residence jsou vybaveny klimatizací, jsou určeny pro rezidenty, do osobního vlastnictví. Bytové jednotky: apartmány s 1 ložnicí a apartmány se 2 ložnicemi.

Poplatek za servis:
10€/m2/rok

Samra Bay nabízí platební plán:
40% při podpisu smlouvy (30% v případě apartmánu 2 ložnice)

Možno dokoupit balíček nábytku.

Pro více informací a aktuální platební plán nás prosím kontaktujte.

 

Abrim Residence

Všechny byty v Abrim Residence jsou zcela v osobním vlastnictví ( určeno pro rezidenty, ne jako investice).

Bytové jednotky: studia: 48m2, cena 80.400€ ( včetně klimatizace)

Malaki Club - investment - záruka pronájmu

Developer nabízí kupujícím podepsat nájemní smlouvu na 8let s pronájmem, návratnost od 6% ročně, navíc, tento návrh je potvrzen bankovní zárukou pro první 2 roky nájemní smlouvy. V případě takové dohody osobní využití je povoleno po dobu 3 týdnů za rok.

Bytové jednotky: studia: od 47m2, cena: od 69.040€, apartmány s 1 ložnicí: od 70m2, cena: od 106.680€

Malaki Residence  

Všechny byty v Malaki Residence jsou  jsou určeny pro rezidenty, do osobního vlastnictví.

Bytové jednotky: apartmány s 1 ložnicí: od 74m2, cena: od 97.680€, apartmány se 2 ložnicemi: velikost od 106m2, cena: od 157.410€

 

 

 

 
© 2010 - 2011 www.reality-egypt.cz . All rights reserved
www.reality-egypt.cz is designed and structured by Google compu solutions.